Стаття 99 Закону України Про всеукраїнський референдум. Порядок використання друкованих засобів масової інформації

1. Ініціативна група, політична партія, громадська організація, зареєстровані як прихильники чи опоненти питання всеукраїнського референдуму, мають право за рахунок коштів свого фонду всеукраїнського референдуму публікувати агітаційні матеріали в друкованих засобах масової інформації будь-якої форми власності, що видаються в Україні, крім засобів масової інформації, зазначених у частині тринадцятій статті 100 цього Закону.

2. Матеріали агітації всеукраїнського референдуму повинні бути чітко відокремлені від інших матеріалів, опублікованих у друкованому засобі масової інформації, та бути опублікованими під рубрикою "Агітація всеукраїнського референдуму".

3. Матеріали агітації, зазначені у частині першій цієї статті, публікуються на підставі договору, що укладається від імені суб’єкта процесу всеукраїнського референдуму розпорядником поточного рахунку його фонду всеукраїнського референдуму з редакцією (видавцем) друкованого засобу масової інформації. Без укладення договору та надходження коштів на рахунок редакції (видавця) друкованого засобу масової інформації публікація цих матеріалів забороняється. Ця вимога не застосовується до засобу масової інформації, засновником (власником) якого є політична партія - суб’єкт процесу всеукраїнського референдуму.

4. Редакції (видавці) друкованих засобів масової інформації всіх форм власності за письмовими запитами Центральної виборчої комісії зобов’язані надавати їй усю інформацію про використання друкованої площі для розміщення агітаційних матеріалів суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму, а в разі необхідності надсилати їй копії відповідних угод, платіжних документів, а також відповідні публікації.

Ст 99 ЗУ Про всеукраїнський референдум зі змінами 2024 рік №1135-IX від 26.01.2021

Закон чинний. Актуальність перевірено 10.02.2021

Структура акту