Стаття 2-1 Закону України Про забезпечення комерційного обліку природного газу. Забезпечення контролю за використанням ресурсів природного газу

1. З метою забезпечення контролю за використанням ресурсів імпортованого природного газу і природного газу власного видобутку забезпечується автоматизований облік споживачів природного газу і обсягів спожитого ними природного газу з використанням інформаційної бази даних споживання природного газу (далі - інформаційна база даних).

У Положенні про інформаційну базу даних, яке затверджується Кабінетом Міністрів України, визначаються основні завдання, функціональні можливості, суб’єкти ринку природного газу, відповідальні за внесення відомостей про споживачів природного газу, строки та порядок внесення таких відомостей, а також інші питання її функціонування.

Держателя інформаційної бази даних і адміністратора інформаційної бази даних визначає Кабінет Міністрів України.

Захист інформації, що міститься в інформаційній базі даних, відповідно до вимог законодавства про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах та про захист персональних даних, здійснює держатель інформаційної бази даних.

Ст 2-1 ЗУ Про забезпечення комерційного обліку природного газу зі змінами 2024 рік №3533-VI від 16.06.2011, редакція від 24.07.2021

Закон чинний. Актуальність перевірено 10.02.2021